A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

O firmieO firmie informacje na temat firmy Art-El

Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i wspólnicy ma swoją siedzibę w Koninie przy Placu Zamkowym 10.


ImageImage


W firmie ART-EL zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych. Działalność gospodarczą rozpoczęlismy w 1995 roku. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do retro panerai radiomir copy watches powstania nowych punktów handlowych w Słupcy (2001), Kole (2006) oraz Poznaniu, Stare Żegrze (2008).

W 2003 roku zostaliśmy członkiem grupy dystrybucyjnej Inter-Elektro, która jest jedną z największych organizacji handlu w branży elektronicznej w Polsce. Grupa ta należy do Europejskiego Stowarzyszenia IMELCO.

ImageImage


Specjalizujemy się w sprzedaży: kabli, przewodów izolowanych, osprzętu elektrycznego i instalacyjnego oraż żyrandoli i opraw wewnętrznych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra, wysoka jakość oferowanych przez nas wyrobów oraz fantastic breitling avenger replica watches krótkie okresy realizacji zamówień zdecydowały o współpracy z nami dużej liczby odbiorców. Klientami naszej firmy są przedsiębiorstwa państwowoe, urzędy miast i gmin, zakłady budowlane i elektryczne, sklepy, hurtownie, a także detaliści.


ImageImage


waterproof omega seamaster fake watches
splendid cartier baignoire replica us